Wwe Rpg
~~'HOŞGELDİNİZ'~~

WWERPG'NİN EN İYİ ADRESİNDE İYİ VAKİT GEÇİRMENİZİ DİLERİZ ! Smile

WWERPG-BT YÖNETİM
Wwe Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wwe Rpgnin Tek Adresi

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapBırakıyorum Ve Hikayem Torpilli

Bırakıyorum Ve Hikayem

4 posters
YazarMesaj
Extreme Enigma
Profosyenel Güreşçi
Profosyenel Güreşçi
Extreme Enigma

Rep : 329
Rep : 1

Bırakıyorum Ve Hikayem Empty
MesajKonu: Bırakıyorum Ve Hikayem   Bırakıyorum Ve Hikayem I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 11:10 am

Evet Arkadaşlar Burda Hiç Kimsenin Beni Sevmediğini Anladım Ama Şu Hikayemi Dinleyin

Ben Bir Sayfa Kurdum Hiç Birşey Bilmiyordum O Zamanlar Sayfam Yavaş İlerliyodu
Sonra 400,500 Derken Bir Kemer Maçı Yaptım Ve Sinan Orda Kazandı Ve Ne Zaman Kemer Maçı Yapsam Sinan Kazandı

Sinan O Zamanlar Hiç Birşey Bilmiyordu

Ben Ona Kemer Yapmıştım

Sonra 1000 Olduk Sayfamda Fazla Bişey Paylaşamadığımı Düşündüm Ve Sinanı Admin Yaptım Malatyaya Gidicektim Malatyaya Gittim

Orda Bir Bakıyım Sayfama Dedim Birde Baktım Sayfa Çalınmıştı Ve Rpg Sitesinin Reklamını Yapıyordu

Sonra Rpg Ye Üye Oldum Berke Saol Sun Sayfayı Geri Vermesini Sağladı Ama Sinan Eray Diye Birisini

Admin Yapmıştı Ve Sayfayı O Çalmıştı Hayla Sayfa Onda Neyse Siteye Gelelim

Eski Sitede Matt Hardy Dim Ve Resimler Yaptığım İçin Bana Süper Diyolardı Ve Grafik Tasarım Admini Oldum Ve Resim Yapma Videosu Koydum (Malatyaya Gitmeden Önce)

Malatyaya Gitmeden Önce Bu Siteye Geldik Ben İlk Üyelerden Olduğum İçin Co-Admin Oldum

Bide Jeffi Kapmıştım.Malatyaya Gittim Geldim Bi Baktım Herkes Diyorki Sinanla Berke
Senden Güzel Resim Yapıyolar Ama Bir Şeyi Unutmuşlardı O Eskiden Onlar Bişey Bilmiyordu o Video Yu Paylaştım
Ondan Sonra Bişey Yaptılar Bu Tesadüfmü ?
Bence Değil Bunu Dediğimde YokBana Sinan Öğretti Yok Sen Sadece Resim Yapmayı Öğrettin Herşey Biz Bulduk Diyolar Ben O Videoyu
Paylaşmasaydım Resim Yapmak Aklınızdan Geçmiyordu!

Sonra Berkeyle Chatte İkimizdi Ppv Yi Yazıcaktı Bnde Çok Heycanlıydım Sordum Ne Zaman Dedim Oda Dediği Cevap Şuydu

''Amannn Yeter Be Rütbeliğini Alıyorum Yeni Hadmin Hbk'' Dedi Ben Orda Bittim Ve Çok Sinirlendim Ve Berkeyle Kavga Ettim

Sonra Kendimi Başka İşlere Veriyim Dedim Biraz Çiz Bakalım Oynadım
Sonra Olmayınca Geri Geldim Herkes Benden Nefret Ediyordu

İşin İçinde Olmuyanlar Bil Sinan Fatih RANDY Edge

Dedim Size Ne Oluyor Sizeneya Sonra Ne Yapsam Bana Mal Salak VB. Argo Kelimeler Kullandılar Sonra Benle Dalga Geçtiler Seni Hackliyecez

Dediler Kandırıldım Resimlerimi Koydular Ama Bu Çok Kötü bİR Günahtır

Sonra Artık Yeter Dedim Ve Siteyi Bırakmak Kararı Verdim Hikayem Uzundur Ama Eyer Okuduysanız Beni Daha İyi Anlarsınız

Saygılarımla .. Caner Uysal
The Charismatic Enigma
Co-Admin
Co-Admin
The Charismatic Enigma

Rep : 1333
Rep : 4

MesajKonu: Geri: Bırakıyorum Ve Hikayem   Bırakıyorum Ve Hikayem I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 11:23 am

HaHa senden hep iyidik sen hep eziktin Exclamation ve böyle bir iğrenç anın var Very Happy
Extreme Enigma
Profosyenel Güreşçi
Profosyenel Güreşçi
Extreme Enigma

MesajKonu: Geri: Bırakıyorum Ve Hikayem   Bırakıyorum Ve Hikayem I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 11:28 am

Sen Hikayeyi Okudunmu Ben Video Paylaşmasaydım Resim Bile Yapamazdınız Keşke Paylaşmasaydım
The Charismatic Enigma
Co-Admin
Co-Admin
The Charismatic Enigma

Rep : 1333
Rep : 4

MesajKonu: Geri: Bırakıyorum Ve Hikayem   Bırakıyorum Ve Hikayem I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 11:38 am

Zaa senden 1 gram bile bişi öğrenmedim ve senden iyiyim
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bırakıyorum Ve Hikayem   Bırakıyorum Ve Hikayem I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 1:00 pm

Lan salak caner ben video yu izlemedimki mal Very Happy
Extreme Enigma
Profosyenel Güreşçi
Profosyenel Güreşçi
Extreme Enigma

MesajKonu: Geri: Bırakıyorum Ve Hikayem   Bırakıyorum Ve Hikayem I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 1:06 pm

O Yüzdenmi Saol Çok Teşekkür Ederim Yazdın Question
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bırakıyorum Ve Hikayem   Bırakıyorum Ve Hikayem I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 1:07 pm

Lan mal hangi video o ben arka planlara dedim mal
Maryse
Admin
Admin
Maryse

Rep : 193

MesajKonu: Geri: Bırakıyorum Ve Hikayem   Bırakıyorum Ve Hikayem I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 3:51 pm

Yeter artık Sinan ve Fatih ! Çok oluyorsunuz ! İnsanlara sürekli "mal,salak" gibi laflar kullanıyorsunuz ve bu beni deli ediyor. Ve Caner, seni çok iyi anlıyorum. Herhalde bu sitede de sana üzülen tek kişi ben olacağım. Sana neden bu kadar öküzsel ve mandasal davrandıklarını anlamadım. Ergenler işte sorunları var neyse. Ben diyeceğimi dedim. İnsanlara aldırış etme edersen daha çooook üzülürsün Wink Hoşçakal Wink
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bırakıyorum Ve Hikayem   Bırakıyorum Ve Hikayem I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 3:57 pm

eee yeter be anasını saıtm caner gitti diye bizi suçluyonuz lan hep allahım yarabbim ne kadar önmliymş amq tamam o zaman benim gitmemi istiyorsanız gidiyim ben !
Maryse
Admin
Admin
Maryse

MesajKonu: Geri: Bırakıyorum Ve Hikayem   Bırakıyorum Ve Hikayem I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 4:20 pm

Sinan !!! Saçma sapan tehdit edip duruyosun beni ! Ben öyle bişey demedim git diye. Yada Caner'e dön diye yalvarmadım her şeyi g*tünden anlıyosun beni de çıldırtıyosun ! Nerde görülmüş bu kadar kaprisli ve tehditkar üye ?!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bırakıyorum Ve Hikayem   Bırakıyorum Ve Hikayem I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 4:22 pm

Ben Allahım yarabbim ne çok seviyomuşsunuz anasını satım o zmana banlayın benm yüzümdn gittiyse hep benm üzerime gelionz anasını satım onun hiç suçu yok mu lan !
Maryse
Admin
Admin
Maryse

MesajKonu: Geri: Bırakıyorum Ve Hikayem   Bırakıyorum Ve Hikayem I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 4:36 pm

Öncelikle benimle "lan"lı konuşma ! Ve onu özellikle sevdiğimden değil sadece ona sürekli hakaret edip ezdiğiniz için onu koruyorum ! Neden mi ?! Aynı şeyleri yaşadım Sinan ! Bi insana kötü davranılmasının ne kadar kötü bişey olduğunu biliyorum. Bu yüzden şimdi kes sesini beni delirtme. Bugün sen bile ne üzebilecek ne de kızdırabileceksin beni.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bırakıyorum Ve Hikayem   Bırakıyorum Ve Hikayem I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 4:37 pm

O şeyleri bende yaşadım biliyosun heralde
Save_Us.Y2J
Üst Düzey Adminstatör
Üst Düzey Adminstatör
Save_Us.Y2J

Rep : 1291
Rep : 15

MesajKonu: Geri: Bırakıyorum Ve Hikayem   Bırakıyorum Ve Hikayem I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 5:24 pm

ßß Caner ..! Morrison Maryse haklı
http://wwerpg-bt.yetkinforum.com

Bırakıyorum Ve Hikayem
1 sayfadaki 1 sayfası