Wwe Rpg
~~'HOŞGELDİNİZ'~~

WWERPG'NİN EN İYİ ADRESİNDE İYİ VAKİT GEÇİRMENİZİ DİLERİZ ! Smile

WWERPG-BT YÖNETİM
Wwe Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wwe Rpgnin Tek Adresi

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapTiffany Tutuklandı ve WWE'den Kovulabilir!! Torpilli

Tiffany Tutuklandı ve WWE'den Kovulabilir!!

2 posters
YazarMesaj
Big Red Monster
Deneme Mod
Deneme Mod
Big Red Monster

Rep : 120
Rep : 2

Tiffany Tutuklandı ve WWE'den Kovulabilir!! Empty
MesajKonu: Tiffany Tutuklandı ve WWE'den Kovulabilir!!   Tiffany Tutuklandı ve WWE'den Kovulabilir!! I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 3:50 pm

8 Ağustos pazar günü Taryn otelcilikte Tiffany'nin tutuklandığı doğrulandı. Kocası Drew McIntyre'ın da olaya karıştığı ve karısını korumak için saldırdığı da gelen haberler arasında. Drew McIntyre olayla ilgisi olmadığı için tutuklanmamış. Tiffany, USA saatiyle busabah 04.55 te 20.000$ kefaletle serbest bırakılmış. Mahkemesi 2 Eylül'de görülecekmiş. Tiffany nin neden olaya karıştığı ve tutuklandığı bilinmiyor.

San Jose'deki bir otelde eşi Drew ile kavga eden Tiffany'e daha kötü haberler gelmeye başladı. Tiffany önceden WWE'den yasaklanmış ve açılış videosundan çıkarılmıştı. Tiffany şuanda WWE'den ayrılmıyor ancak geleceği kesinlikle iyi gözükmüyor.
Rated R Superstar
Moderatör
Moderatör
Rated R Superstar

Rep : 588
Rep : -6

MesajKonu: Geri: Tiffany Tutuklandı ve WWE'den Kovulabilir!!   Tiffany Tutuklandı ve WWE'den Kovulabilir!! I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 9:19 pm

hayırlısı
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tiffany Tutuklandı ve WWE'den Kovulabilir!!   Tiffany Tutuklandı ve WWE'den Kovulabilir!! I_icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 10:27 am

Bu haberi Facebook ta bir sayfada okumuştum
Big Red Monster
Deneme Mod
Deneme Mod
Big Red Monster

Rep : 120
Rep : 2

MesajKonu: Geri: Tiffany Tutuklandı ve WWE'den Kovulabilir!!   Tiffany Tutuklandı ve WWE'den Kovulabilir!! I_icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 10:59 am

O sayfayı biliyorum ama ben WWE Tr den aldım onlarda ordan alıyo zaten.

Tiffany Tutuklandı ve WWE'den Kovulabilir!!
1 sayfadaki 1 sayfası