Wwe Rpg
~~'HOŞGELDİNİZ'~~

WWERPG'NİN EN İYİ ADRESİNDE İYİ VAKİT GEÇİRMENİZİ DİLERİZ ! Smile

WWERPG-BT YÖNETİM
Wwe Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wwe Rpgnin Tek Adresi

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapThe Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;) Torpilli

The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;)

5 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;) Empty
MesajKonu: The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;)   The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;) I_icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 10:11 pm

Ve Smackdown başlayı 10 dk olmuştur ve taraftarlar reklamları seyrederken uzun süredir duyulmayan müzik çalar.I Came TO Play

Girişte görünür ve tauntunu yapar.

The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;) M9waz83m8n4byreuu2q7

Spikerlerin eline çakar.

The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;) 67l40o (Kemerleri saymayın)

Ringe çıkar ve konuşmaya başlar:
The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;) RAW_894_Photo_095

-Selam WWE severleri beni izlediniz mi ? (evet) Buraya arkadaşım PUnk ın isteği üzerine geldim.Morrison HOF olduğu için beni tage çağırdır ve geldim.Ve büyük patronda benim geleceğimi duymuş ve BreaKing Point te Morrison gittiği için Jericho nun karşısına beni çıkaracakmış.Teşekkür ederim patron beni maça aldığın için hiç şüpheniz olmasınki beyler ve bayanlar Unduspited şampiyonu olan en genç kişi olacağım.Çünkü buralara büyük umutla geldim.LAfı fazla uzatmayacağım tag arkilerimden bazıları gelebilir mi der ve bir müzik duyurlur.
Straight Edge Superstar
Admin
Admin
Straight Edge Superstar

Rep : 932
Rep : 59

MesajKonu: Geri: The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;)   The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;) I_icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 10:18 pm

bir anda Fire On Burns Çalar Ve Punk Görünür Kara Kaplı Çantasıyla Hemde Sonra İçeri Girer Ve Çatayı Kaldırır...
The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;) Resim_336006806
Sonra Mikrafon Alır Ve Seyirvileri Selamlar:
The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;) Resim_500505585
Konuşmaya Başlar:
The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;) Resim_477771347
İşte Mükemmel Adam The mizzzzzzzzz İşte Bu beni kırmıyacağını biliodum Ztn Neyse Hayırlı olsun derken sözünü balla keserler...
https://www.facebook.com/profile.php?id=635929099
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;)   The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;) I_icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 10:34 pm

Miz:

-Dostum asıl sen beni çağırdığın için teşekkür ederim acaba bizim tag de kimler var söyleyebilir misin ? Tek seni tanıyorum da
Straight Edge Superstar
Admin
Admin
Straight Edge Superstar

Rep : 932
Rep : 59

MesajKonu: Geri: The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;)   The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;) I_icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 10:41 pm

Tagımda Ben - Hayıtımın kadını - Jeff - maria - kelly var morrison vardı ama malesef ayrıldı morisonun yerini dolduracağından şuphem yok diğer rkadaşlarımda onayladığına göre aramıza h.g dostum...
https://www.facebook.com/profile.php?id=635929099
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;)   The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;) I_icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 10:45 pm

The Miz:

-Hoşbulduk dostum gerçekten iyi bir ekipmişiz tüm tagleri yeneceğiz
The Charismatic Enigma
Co-Admin
Co-Admin
The Charismatic Enigma

Rep : 1333
Rep : 4

MesajKonu: Geri: The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;)   The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;) I_icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 8:36 am

No More Words Çalar

Jeff TAuntunu yapar seyircilerle selkamlaşır sonra kenarda tauntunu yapar
The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;) 070324011940415220dg9
Ve konuşmaya başlar Hoşgeldin miz Morrison gitti sen geldin sanırım tag de bir değişiklik yok der ve hayırlı olsun der...
Randy Orton
Moderatör
Moderatör
Randy Orton

Rep : 179
Rep : 0

MesajKonu: Geri: The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;)   The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;) I_icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 9:37 am

Randy gelir

The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;) Tauntf

tuntunu yapar

The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;) 2eyv2mq

ringe çıkar ve Selam Niz sen ne zaman dır gözükmüyorsun Size başarılar diliyorum vemiz yeniden aramıza oş geldin der ve gider
Maria Kanellis
Admine
Admine
Maria Kanellis

Rep : 70

MesajKonu: Geri: The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;)   The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;) I_icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 9:40 am

Legs Like That Çalar Maria GeLir H.q der Aramaıza ve Elsıkışırlar Miz'iLe Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;)   The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;) I_icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 9:59 am

Miz hepsiyle selamlaşır.

-Selam Randy başarılar dilediğin için saol, Jeff hepimize hayırlı olsun. OO Maria tag dekiler hakkında bir araştırma yapmıştım fotoğraflarda çıkanlardan daha güzelsin der
Maria Kanellis
Admine
Admine
Maria Kanellis

Rep : 70

MesajKonu: Geri: The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;)   The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;) I_icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 10:08 am

Thnaks Very Happy der Maria Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;)   The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;) I_icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 10:09 am

-Bişey değil Maria neyse hadi ringi diskoya çevirelim der ve bir Disko topu iner disko ışıkları ve müzik çalar ve Miz dans ediyordur
Save_Us.Y2J
Üst Düzey Adminstatör
Üst Düzey Adminstatör
Save_Us.Y2J

Rep : 1291
Rep : 15

MesajKonu: Geri: The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;)   The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;) I_icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 10:19 am

Hiç kimsnin beklemediği müzik duyulur Break The Walls Down çalar ve Jericho görünür
The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;) 01y2jraw111907xu4
Girişte Durur ve ringe doğru yürür
The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;) 7xax7nr
Ringtekilere selam ezikler diyerek kafalarını okşar ve güler
The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;) 34srvjn
Etrafa güler ve konuşur
The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;) Senzanomekf2
Hey hey miz nasılsın dostum seni hiç özlememişiz Elini uzatır Miz elini sıkacakken elini çeker ve ıslak mendille siler hey aptal dikattli ol elimi kirleticen o eller seni bugun Öldürücek ha hahaha
Seni pislik ve senin tag arkadaşların sizlerde pisliksiniz der
http://wwerpg-bt.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;)   The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;) I_icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 10:23 am

Miz:

-Aa arkadaşlar bakın kim gelmiş her zaman yenilen Undisputed şampiyonu olmak hayal eden ve WHC ona yakışmayuan biri.Y8J ahaha dostum ben seni parçalarım biliyor musun ?
Benim tag arkadaşlarıma ve bana ezik demeden önce bir kendine bak kimin ezik ortada olduğu belli değil mi sayın seyirciler.

Seyirci:

Evettt

Görüyorsun Chris asıl ezik olan sensin ve bugün en genç Undisputed şampiyonu olucam dostum der
Save_Us.Y2J
Üst Düzey Adminstatör
Üst Düzey Adminstatör
Save_Us.Y2J

MesajKonu: Geri: The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;)   The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;) I_icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 10:33 am

No No No der Jericho sen şu anda 30 yaşındasın benden 10 yaş küçüksün ben 39 yaşındayım benden 9 yaş küçüksün ben 30 yaşındayken Undispudent champion oldum ilk champion benim rekorumu kıramazsın bacaksız bücür
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;)   The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;) I_icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 11:09 am

The Miz:

-Hadi Jericho dayak yemek istediğini söyle der
Save_Us.Y2J
Üst Düzey Adminstatör
Üst Düzey Adminstatör
Save_Us.Y2J

MesajKonu: Geri: The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;)   The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;) I_icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 11:52 am

Evet seni dövmek istiyorum der Vurur gibi yapar ama vurmaz güler ve gider
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;)   The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;) I_icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 12:16 pm

Miz:

-Kaç böle işte pislik bugün seni yeneceğim ama
The Charismatic Enigma
Co-Admin
Co-Admin
The Charismatic Enigma

Rep : 1333
Rep : 4

MesajKonu: Geri: The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;)   The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;) I_icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 2:38 pm

Jeff Hemen konuşur sen böyle kaç der sen işte busun der ve hepsi güler Very Happy

The Mizzzz Returnnnnnn ;) ;) ;)
1 sayfadaki 1 sayfası