Wwe Rpg
~~'HOŞGELDİNİZ'~~

WWERPG'NİN EN İYİ ADRESİNDE İYİ VAKİT GEÇİRMENİZİ DİLERİZ ! Smile

WWERPG-BT YÖNETİM
Wwe Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wwe Rpgnin Tek Adresi

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapWWE Ve TNA Habeler Torpilli

WWE Ve TNA Habeler

YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Co-Admin
Co-Admin
The Charismatic Enigma

Rep : 1333
Rep : 4

WWE Ve TNA Habeler Empty
MesajKonu: WWE Ve TNA Habeler   WWE Ve TNA Habeler I_icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 9:36 pm

-Son RAW'da açılış videosunun değiştiğini gördük.Evan Bourne, Champ is here sözü vs. eklenmiş.Ayrıca JR'ın sesi yerine Cole'un sesi eklenmiş.JR bu durumdan dolayı mutsuzmuş.

-Abyss 28 Ağustos'ta Northern Wrestling Federation'da güreşecekmiş.

-Scott Hall da yakında taburcu olacakmış sanırım.Ama adama n'olmuştu , hatırlamıyorum.

-Tomko'nun uzun süredir Impact'te görünmemesinin sebebi bileğindeki sakatlıkmış.

-Bugünkü
SmackDown çekimleri için "Nexus Invades SmackDown" ve dark main event için Jack Swagger vs. Rey Mysterio (Steel Cage Match) reklamı yapılmış.
-
WWE, "Best of the High Flyers" DVD'si üzerinde çalışıyormuş. DVD 12 Ekim'de çıkacak.

- Steamboat hala taburcu olmamış. Haftaya taburcu olması bekleniyor.

-Jeff Hardy davası 11 Eylül 2010da yapılacak.

-TNA , Jeff Hardynin artmış kilolarından memnun değilmiş.

-WWE'ye gelen ikinci ve üçüncü nesil güreşçiler , soyadlarının değiştirilmesinden korkuyormuş.Örnek olarak ; Husky Harris ve Michael McGillicutty gibi.

-Lilian Garcia artık pişmemiş fındık , sebze ve fındık gibi şeyler yemeye başlamış.

-WWE , HHH'in yeni çıkan sakatlığının bilinmemesini istiyormuş.

TNA'in cefakar ve emektar isimleri Brutus Magnus ve Doug Williams yeni kontratlarına imzalarını attılar.

-TNA'in Jakks firmasına yaptırdığı yeni figürler tanıtıldı. Tanıtıma AJ Styles, Kurt Angle, Jeff Jarrett, Sting gibi birçok isim katıldı. TNA ve Jakks figüreler için ayrıca bir Facebook Sayfası açtı

-TNA , yine WWE'nin eski superstarı olan Jimmy Wang Yang ile anlaştı

Bu arada arkadaşlar ATV de yeni çıkan gladyatörler isimli programı izleyin lütfen sunucusu hollwood hulk hogan çok şaşırdım arkiler hemde güzel bir program
Misafir
Misafir

WWE Ve TNA Habeler Empty
MesajKonu: Geri: WWE Ve TNA Habeler   WWE Ve TNA Habeler I_icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 10:22 pm

Gladyatör ü biliyorum Jeff Hardy nin artmış kilolarını biliyorum.Bu arada Jim Ross adamım ya dudağını oynatmadan konuşuyor Very Happy
The Charismatic Enigma
Co-Admin
Co-Admin
The Charismatic Enigma

Rep : 1333
Rep : 4

WWE Ve TNA Habeler Empty
MesajKonu: Geri: WWE Ve TNA Habeler   WWE Ve TNA Habeler I_icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 10:49 pm

Sende haa 1 rep versen günaha mı girersin Very Happy
Misafir
Misafir

WWE Ve TNA Habeler Empty
MesajKonu: Geri: WWE Ve TNA Habeler   WWE Ve TNA Habeler I_icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 10:50 pm

Kopyala yapıştır yazmışsın neyine verem Very Happy

WWE Ve TNA Habeler
1 sayfadaki 1 sayfası