Wwe Rpg
~~'HOŞGELDİNİZ'~~

WWERPG'NİN EN İYİ ADRESİNDE İYİ VAKİT GEÇİRMENİZİ DİLERİZ ! Smile

WWERPG-BT YÖNETİM
Wwe Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wwe Rpgnin Tek Adresi

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapPunk'ın Hedefleri Ve Planları... Torpilli

Punk'ın Hedefleri Ve Planları...

3 posters
YazarMesaj
Straight Edge Superstar
Admin
Admin
Straight Edge Superstar

Rep : 932
Rep : 59

Punk'ın Hedefleri Ve Planları... Empty
MesajKonu: Punk'ın Hedefleri Ve Planları...   Punk'ın Hedefleri Ve Planları... I_icon_minitimePtsi Eyl. 20, 2010 4:45 pm

Fire On Burns Çalar Ve Punk Görünür İntercantional Kemeri İle Hemde:
Punk'ın Hedefleri Ve Planları... Resim_135501915
Sonra Üstünü Seyircilere Atar Ve Köşeye Çıkar...
Punk'ın Hedefleri Ve Planları... Resim_681418668
Ve Mikrafonu Eline Alır Seyircilere Şöyle Son Bir Kez Bakar Ve Başını Öne Eğer.Seiyrciler Susar Punkın ağzından çıkıcak 2 kelimeye bakarken punk başını kaldırdığında gözünden akan yaşlar seyircilerin dikkatinden kaçmaz ve punk eliyle sus işareti yapar ve konuşmaya başlar ama konuşamaz mikafonu yere bırakır.Ve jim ross a evet manasında kafa salar jimde üzgün bir şekilde bir poşet verir punka ve punk o tişörtten kenidis için yapılmış heel tişörtü giyer ve zor zor konuşmaya çalışır:
Punk'ın Hedefleri Ve Planları... Resim_945833944
Evet bu tişörtün anlamı benim kollarımdaki kötülük der ve seyircilere bakar ve seyirciler olanı anlar ve pankartlarını indirir seyirciler punk'a sana güvenmiştik bizi bıraktın kalleş gibi sözler söleyince punk sinirlenir mikrafona sessizce "Punk right to hell" der mikrafonu yere atar ve tam aprondan yürürken ışıklar kararır...
https://www.facebook.com/profile.php?id=635929099
Save_Us.Y2J
Üst Düzey Adminstatör
Üst Düzey Adminstatör
Save_Us.Y2J

Rep : 1291
Rep : 15

MesajKonu: Geri: Punk'ın Hedefleri Ve Planları...   Punk'ın Hedefleri Ve Planları... I_icon_minitimePtsi Eyl. 20, 2010 4:52 pm

Işıklar açıldığında Under kıyafetinde Jericho vardır Jericho gülme krizine girer hahah Punk benim under olduğumu sandın ha der ve güler kemerini öper
Punk'ın Hedefleri Ve Planları... WWE-RAW-Chris-Jericho-2_1202396
Undertaker öldü seni aptal onu öldürenden allah razı olsun gerçekten wwe senin gibi olan bir maldan kurtuldu Underdan bahsediyorum..Der ve güler Hey kemerin ezik kemerin süpermiş benim elimdeki nasıl senin asla alamıyacağın kemer der ve güler
http://wwerpg-bt.yetkinforum.com
Straight Edge Superstar
Admin
Admin
Straight Edge Superstar

Rep : 932
Rep : 59

MesajKonu: Geri: Punk'ın Hedefleri Ve Planları...   Punk'ın Hedefleri Ve Planları... I_icon_minitimePtsi Eyl. 20, 2010 5:01 pm

Sonra Punk acınası durumuna bakar şöle bi silkinir ve kendine gelir sonra mikrafonu alır
Punk'ın Hedefleri Ve Planları... Resim_410901384
Peki chris peki oyunu kurallarına göre oynarız bizde madem heelim ve serbestim artık destekçilerim yok der ve seyircilere bakar onlarda kafasını öne eğer sonra punk yapmayın çocuklar bni bırakamassınz heel olmam lazım chris gibilere gününü göstermem lazım ama bunu ancak heellikle başara bilirim der ve chrise döner önemli olan kemer dğeil vhris o kemer bende tam olarak 4 ay durdu buda 16 haftaya oda 92 gün eder. Hee o kemere güvenme çünkü sni ezicek güce sahibim der ve mikrafonu bırakıp giderken yine bişi olur...
https://www.facebook.com/profile.php?id=635929099
Save_Us.Y2J
Üst Düzey Adminstatör
Üst Düzey Adminstatör
Save_Us.Y2J

Rep : 1291
Rep : 15

MesajKonu: Geri: Punk'ın Hedefleri Ve Planları...   Punk'ın Hedefleri Ve Planları... I_icon_minitimePtsi Eyl. 20, 2010 5:06 pm

Onu çevirir bir code breaker çeker sen bir eziksin dostum bu kemer benim senin gücün var ama sadece Icye geçerli der ve gider
http://wwerpg-bt.yetkinforum.com
Rated Abaza Star
Yeni Güreşçi
Yeni Güreşçi
Rated Abaza Star

Rep : 13
Rep : 0

MesajKonu: Geri: Punk'ın Hedefleri Ve Planları...   Punk'ın Hedefleri Ve Planları... I_icon_minitimeCuma Ocak 07, 2011 5:18 pm

Işıklar kapanır acılır Jericho aha sıçtık der Undertaker Jerichoya tombstone yapar

Punk'ın Hedefleri Ve Planları...
1 sayfadaki 1 sayfası